Ale o co tak naprawdę chodzi?

To pytanie zadaje sobie z pewnością wielu ludzi. No i ja też sobie je zadaje. To chyba dobrze, że czasem nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi, bo gdyby zawsze chodziło o pieniądze, to byłoby co najmniej źle.

Forto.pl

Bezstresowy.pl – to taka strona, która ma za zadanie pomóc w odstresowaniu się. Nie ma się co łudzić – stresu nie pozbędziemy się nigdy, bo towarzyszy nam od początku naszego życia, aż do jego końca, a może i jeszcze dłużej. Ale można przynajmniej próbować (przynajmniej po to, żeby wyeliminować skutki uboczne stresu, bo sam stres jako stres, jest nawet przydatny) Na stronie znajdą się również ciekawe porady, nowinki i informacje o rzeczach, które usprawniają nasze życie.

Stres zabija – szare komórki, logiczne myślenie, radość życia, dobre relacje z ludźmi, pozytywne myślenie. Stres to taki cichy zabójca, więc chyba trzeba się go jakoś pozbyć. A przynajmniej na chwilę gdzieś zamknąć.

Forto.pl

Niektórzy powiedzą, że stres im pomaga, mobilizuje do walki czy pracy… owszem, tak jest – ale ostry stres może nawet zabić całkiem zdrowego człowieka, ot tak, na miejscu. A czy stres w małych ilościach, ale często podawany naszemu organizmowi jest dobry? Można to przeżyć przez kilka miesięcy, niektórzy nawet lat, ale mała dawka podawana często zabija wolniej, ale tak samo skutecznie jak duża.

Czas zatem skończyć ze stresem i zamienić go na rzeczy o wiele przyjemniejsze. A jest ich naprawdę dużo. A jakie to przyjemności, dowiesz się czytając tego bloga.

Są sposoby na stres i ja je znajdę…

Pozdrawiam zestresowanych

Iza

źródło: Forto.pl
fot. Forto.pl